امنیت خرید

امنیت خرید اینترنتی از سایت های اینترنتی همیشه دغدغه ای بزرگ برای مشتریان بوده است.

 

همیشه این سئوالات ذهن مشتری را به خود مشغول میکند که:

- آیا فروشگاه واقعا به تعهدات خود عمل می نماید؟

- از مشخصات فردی من چگونه محافظت بعمل می آید؟

- اگر کالا را نپسندیدم، چه کنم؟

- پرداخت اینترنتی ایمن هست؟

و غیره

 

فروشگاه اکنو دارای نماد اعتماد الکترونیکی سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، پس فروشگاه مطابق با قوانین جاری کشور عمل می نماید. فروشگاه استانداردهای لازم را رعایت می نماید و مدارک لازم نیز به سازمان توسعه تجارت الکترونیکی ارسال شده است.

مشخصات فردی شما بصورت hash شده (رمزنگاری) شده در پایگاه های داده ثبت می گردد و مطابق با تعهدات فروشگاه در صفحه حفظ حریم شخصی، آدرس و شماره تلفن شما نزد ما محفوظ می ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد.

فروشگاه مطابق با ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی فعالیت می نماید، پس اگر کالا را نپسندیدید براحتی میتوانید ظرف مدت 7 روز کاری از تاریخ خرید کالا مرجوع نمایید. پس از اینکه ما کالا را دریافت کردیم، وجه شما را به کارت بانکی شما و یا حسابتان واریز خواهیم کرد. البته نباید به جعبه، ظاهر و یا کارکرد کالا آسیبی وارد نمایید. مطابق مفاد ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی خریدار فقط هزینه پست مرجوع کردن کالا در مبداء را می پردازد و تمامی وجه پرداختی مشتری بدون هیچ گونه جریمه ای به حسابش واریز می گردد. (کالاهایی که به درخواست مشتری سایز می گردند و یا به هر نحوی تغییری در ظاهر فیزیکی آن داده می شوند، شامل 7 روز مهلت برگشت و تعویض کالا نمی شوند.)

پرداخت اینترنتی در تمام کشور و از طریق درگاه های تمامی بانک های کشور ایمن می باشد. شما وقتی از فروشگاهی خرید می نمایید، پس از تایید سفارش به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید و عملیات پرداخت را در سایت بانک که دارای لایه های حفاظتی قوی می باشد، انجام می دهید و پس از آن بانک فقط نتیجه تراکنش را به سایت اکنو اعلام می نماید. شما هیچ داده بانکی را در فروشگاه اکنو وارد نمی کنید. تمامی بانک ها دستورالعمل های امنیتی بانک مرکزی را رعایت می نمایند و شما با خیال راحت می توانید با رعایت اصول ایمنی پرداخت اینترنتی که در صفحه بانک طرف قرارداد با ما وجود دارد، پرداخت خود را انجام دهید.


تمامی حقوق برای سایت اکنو محفوظ می باشد. تابستان 1391