حفظ حریم شخصی مشتریان

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

اکنو به لحاظ فنی، سخت افزاری و نرم افزاری تمام تلاش خود را در راستای حفظ و صیانت از اطلاعات ورودی کاربران به کار می بندد. هر چند که ما از شرکت های خدمات میزبانی ایرانی و سرورهای موجود در ایران جهت افزایش سرعت و امنیت سایت استفاده می کنیم ولی با توجه به ماهیت مستقل این شرکت ها و کنترل سختگیرانه حاکم بر دیتاسنترهای مربوطه هیچ گونه کنترلی بر نوع سرویس دهی، کاربری و میزان امنیت سرورهای این شرکت ها نداریم و به همین دلیل هیچگونه مسئولیتی در خصوص آسیب های احتمالی و حمله های رایانه ای که از بابت اشخاص ثالث و از بابت نحوه پیکربندی این سرورها محتمل است را به عهده نمی گیریم. به هر حال تمام تلاش اکنو با صرف هزینه های بسیار بالا در جهت انتخاب ایمن ترین و بهترین خدمات دهنده فضای میزبانی است. اکنو متعهد می گردد که اطلاعات ورودی شما را به هیچ عنوان به اشخاص ثالث واگذار نمی نماید.

 

جمع آوری اطلاعات شخصی شما
شما اطلاعات لازم را از طریق فرم های سایت اکنو در اختیار اکنو قرار می دهید که مشخصا برای ارسال سفارش ها ضروری است. همچنین به غیر این اطلاعات ورودی توسط شما، سایت اکنو مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سایت اکنو ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط سایت اکنو برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما
سایت اکنو از اطلاعات شخصی شما برای انجام امور سفارشات شما استفاده می کند. اکنو همچنین ممکن است از طریق ایمیل رسمی تحت دامنه اکنو و یا پیامک رسمی اکنو با شما برای نظرسنجی و یا اطلاع رسانی ارتباط برقرار نماید.

سایت اکنو فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد.

 

استفاده از کوکی ها
سایت اکنو از کوکی استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از سایت، حفظ سبد خرید شما در هنگام خرید ناتمام و بهبود سرویس ها کمک کند. کوکی یک فایل متنی ساده محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب و از طریق مرورگر شما به روی هارد دیسک رایانه شما قرار می گیرد. از کوکی ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی توان استفاده کرد. کوکی ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط وب سایتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند. کوکی ها خودبخود و پس از منقضی شدن زمان اعتبارشان غیرفعال می گردند.
 

شما این توانایی را دارید که کوکی را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را تغییر دهید تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت های سرویس های سایت اکنو  و سایت های دیگر بهره مند شوید.

 

ارتباط مستقيم با کاربران


تارنمای اکنو يعنی www.okno.ir  تنها مرجع ارتباط ما با مشتریان و کاربران می باشد.  کارمندان اکنو تنها از راه ارسال نامه از آدرسهای درج شده در بخشهای مربوطه سایت اکنو و یا پیامک رسمی اکنو با شما تماس می گیرند.
وب سايت اکنو هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از www.okno.ir ندارد. همچنين صفحات اکنو در شبکه های اجتماعی فقط جهت اطلاع رسانی عمومی درنظر گرفته شده است. بدیهی است که ارتباط با مشتریان فقط از طریق تلفن دفتر اکنو، پیامک و یا ایمیل رسمی سایت خواهد بود.
اگر مایل به تماس با ما هستید لطفا فقط از طریق فرم تماس با ما و یا آدرس های ايميل  و شماره تلفن های ذکر شده در بخش تماس با ما اقدام نمایید.

 

با تشکر  از شما

مدیریت وب سایت اکنو