درباره ما

فروشگاه اینترنتی اکنو کار خود را در تیرماه 1391 در شهر بوشهر آغاز نموده است. اکنو فعالیت خود را بر پایه اصل مشتری مداری از آغاز تاکنون با موفقیت ادامه داده است. نوآوری، گارانتی واقعی، اصالت کالا و قیمت های بی رقیب همیشه ما را از دیگران متمایز ساخته است.

اولین قدم را ما با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت معدن، صنعت و تجارت و تامین همه جانبه حقوق مشتریان بر داشته ایم. امیدواریم که سزاوار اعتماد و نگاه مثبت شما به خویش نیز باشیم.

همیشه براین باور بوده ایم که تعریف و اجرای خط مشی اکنو بعنوان یک قانون غیر قابل نقض تامین کننده تمام و کمال حقوق مشتریان خواهد بود.

تقویت فرهنگ خرید اینترنتی و ایجاد انگیزه بیشتر در خریداران برای بهره مندی از مزایای خرید اینترنتی از راهبردهای کلیدی اکنو می باشد. امیدواریم که با گسترش فرهنگ خرید اینترنتی ما نیز سهمی در بهبود وضعیت ترافیک و رفع آلودگی محیط زیست داشته باشیم. به یاد داشته باشیم که خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر علاوه بر کمک به رشد و تقویت فناوری به حمایت از بازار کار بسیاری از تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات جانبی در ایران نیز می انجامد.

امیدواریم که راهبرد و دیدگاه اکنو تاثیر مثبتی بر مشتریان و همکاران در ایجاد فرهنگ تامین حقوق مشتریان و مصرف کنندگان داشته باشد.

گسترش و پیشرفت هر روزه اکنو به خوبی قابل لمس است. شما مشتریان گرامی نیز در این افتخار با ما سهیم باشید.

 

امتیازات و افتخارات اکنو:

- فروشگاه اینترنتی اکنو اولین فروشگاه اینترنتی کامل و رسمی در شهر بوشهر می باشد.

- فروشگاه اینترنتی اکنو اولین دریافت کننده نماد اعتماد الکترونیکی دائم سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت معدن، صنعت و تجارت در شهر بوشهر می باشد.

- فروشگاه اینترنتی اکنو اولین فروشگاه جواهرات نقره در ایران می باشد که موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت معدن، صنعت و تجارت در سال 1391 گردیده است.

فروشگاه اینترنتی اکنو اولین فروشگاه تخصصی جواهرات نقره در ایران می باشد که موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت معدن، صنعت و تجارت در سال 1395 گردیده است.

OKNO Online Store

www.okno.ir