بسته بندی و ارسال

ما در اکنو به رسم احترام و رعایت اصول مشتری مداری تمامی سفارشات را در بسته بندی بسیار محکم و در جعبه های محکم و نفیس ارسال می کنیم. شما هیچ هزینه ای بابت بسته بندی و نوع جعبه نمی پردازید. بنابراین دیگر نیاز نیست که جعبه جواهر جداگانه ای خریداری نمایید. همچنین ساک دستی اکنو نیز همراه با تمام سفارشات ارسال می گردد. 

  • سرویس کادوپیچی سفارشات در صفحه سبد خرید فعال می باشد. این سرویس شامل هزینه می باشد و هزینه مربوطه به جمع سفارش افزوده می گردد.

تمامی سفارشات با سرویس پست پیشتاز اداره پست جمهوری اسلامی ایران و با بیمه معمول پست پیشتاز و برای سفارشات بالاتر از مبلغ اعلام شده توسط پست با بیمه مضاعف ارسال می گردند. ( همچنین ممکن است سرویس های پستی دیگری نیز علاوه بر پست پیشتاز در صفحه تسویه حساب بنا به موقعیت جغرافیایی شما فعال باشند.)

تمامی سفارشات انجام پذیرفته در روزهای کاری و غیر تعطیل که تا ساعت 12 ظهر انجام می پذیرند همان روز ارسال می گردند. مدت زمان ارسال مرسولات به تهران و سایر مراکز استان ها توسط پست 48 ساعت و سایر شهرستان ها 72 ساعت اعلام گردیده است.

سفارشات ثبت شده در روزهای غیرکاری در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می گردند.

شما می توانید با وارد کردن کد رهگیری دریافتی از اکنو در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به آدرس: newtracking.post.ir ازآخرین وضعیت بسته سفارش خود آگاهی یابید.

تمامی کالاها در پاکت زیپ دار و همراه با ضربه گیرهای استاندارد در داخل جعبه کادویی و به همراه یک ساک پارچه ای منقش به لوگو اکنو ارسال می گردند. همچنین کل سفارش به دقت توسط ماموران اداره پست و طبق قرارداد با اکنو در جعبه های استاندارد و با رعایت تمامی اصول بسته بندی به آدرس مشتریان ارسال می گردند.

توجه شما را به تصاویر برخی از آیتم های ارسالی و جعبه های همراه سفارشات جلب می کنیم:

  • در نظر داشته باشید که جعبه های مورد استفاده در زمان های مختلف ممکن است که دارای شکل و مشخصات ظاهری متفاوتی با جعبه های داخل عکس باشند ولی به لحاظ کیفیت و جنس در یک سطح هستند.

جعبه های کادویی ام دی اف و مخمل و همچنین سربرگ و پاکت فاکتور رسمی اکنو به همراه ساک های مقوایی کادویی


جعبه های شیک اکنو که به رایگان به همراه سفارشات ارسال می گردند.

و یک نمونه دیگر

ساک های مقوایی کادویی مخصوص اکنو که همراه با سفارشات کادوپیچ شده ارسال می گردند.

کارت تبریک چاپ محک ارسالی به همراه سفارشات کادوپیچ

و در آخر سفارشی که در جعبه ام دی اف قرار داده شده و همراه با کاغذ کادو و روبان قرمز به همراه دیگر متعلقات و کارت تبریک محک با متن انتخابی مشتری به آدرس ایشان ارسال گردیده است.

تمامی حقوق برای وب سایت فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو محفوظ می باشد.

تاریخ انتشار: 06.06.1395

اتاق گفتگوی مشتریان اکنو
وبلاگ جواهرات نقره اکنو

لیست تولیدکنندگان برگزیده