بسته بندی و ارسال

ما در اکنو به رسم احترام و رعایت اصول مشتری مداری تمامی سفارشات را در بسته بندی بسیار محکم  ارسال می کنیم. شما هیچ هزینه ای بابت بسته بندی و نوع جعبه نمی پردازید.

تمامی سفارشات از طریق شرکت تیپاکس و یا با سرویس پست پیشتاز اداره پست جمهوری اسلامی ایران و با بیمه معمول پست پیشتاز و برای سفارشات بالاتر از مبلغ اعلام شده توسط پست با بیمه مضاعف ارسال می گردند. ( همچنین ممکن است سرویس های پستی دیگری نیز علاوه بر پست پیشتاز در صفحه تسویه حساب بنا به موقعیت جغرافیایی شما فعال باشند.)

تمامی سفارشات انجام پذیرفته در روزهای کاری و غیر تعطیل که تا ساعت 12 ظهر انجام می پذیرند همان روز ارسال می گردند. مدت زمان ارسال مرسولات به تهران و سایر مراکز استان ها توسط پست 48 ساعت و سایر شهرستان ها 72 ساعت اعلام گردیده است.

سفارشات ثبت شده در روزهای غیرکاری در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می گردند.

شما می توانید با وارد کردن کد رهگیری دریافتی از اکنو در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به آدرس: newtracking.post.ir ازآخرین وضعیت بسته سفارش خود آگاهی یابید.

تمامی کالاها در پاکت زیپ دار و همراه با ضربه گیرهای استاندارد در داخل جعبه کادویی و به همراه یک ساک پارچه ای منقش به لوگو اکنو ارسال می گردند. همچنین کل سفارش به دقت توسط ماموران اداره پست و طبق قرارداد با اکنو در جعبه های استاندارد و با رعایت تمامی اصول بسته بندی به آدرس مشتریان ارسال می گردند.