شرایط و مقررات

شرایط و مقررات استفاده از خدمات اکنو

1. در هنگام ثبت نام در سایت اکنو گزینه موافقت با شرایط و مقررات سایت اکنو گنجانده شده است. زدن تیک موافقم دسترسی به سایت را برای شما امکانپذیر می نماید. بدیهی است که عدم موافقت شما (نزدن تیک موافقم) از اساس امکان دسترسی به خدمات سایت را به شما نمی دهد.
2. سایت اکنو بر اساس قوانین جاری کشور فعالیت می نماید. شما با استفاده از خدمات سایت اکنو مشخصا موافقت خود را با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو اعلام می نمایید.
3. شما با موافقت با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو تایید می کنید که از اهلیت قانونی برای برخورداری از امکانات سایت برخوردار هستید.
4. شما با موافقت با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو تایید می نمایید که مدیر رسمی و یا نماینده قانونی مدیر مرکز سرویس خودروی خود هستید و هیچ منع قانونی برای فعالیت در حوزه صنفی خود و فضای مجازی ندارید.
5. شما با موافقت با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو تایید می نمایید که به هیچ عنوان شماره تلفن همراه مشتریان را بدون اطلاع و درخواست خود آنان به لیست اضافه ننمایید و از ارسال پیامک تایید به مشتریان بدون حضور ایشان در مرکز سرویستان خودداری می نمایید.
6. شما با موافقت با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو تایید می نمایید که از خدمات سایت برای مقاصد دیگر تجاری یا صنفی استفاده ننمایید. خدمات سایت صرفا برای مدیران مراکز سرویس خودرو راه اندازی گردیده اند.
7. شما با موافقت با قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو تایید می نمایید که از امکانات و حدود سرویس های رایگان و غیر رایگان سایت اطلاع دارید و تایید می نمایید که به دلیل ذات و نوع خدمات سایت برگشت وجه پرداخت شده بابت سرویس های پولی و شارژ پیامک امکانپذیر نمی باشد.
همچنین علاوه بر موافقت با 7 بند بالا، موافقت می نمایید و مطلع هستید که:
8. هرگونه فعالیت که باعث اختلال در دسترسی دیگر کاربران و بازدیدکنندگان سایت گردد، ممنوع و قابل پیگیرد قانونی است.
9. سایت اکنو از کوکی برای بهبود تجربه کاربری استفاده می نماید. کوکی یک فایل متنی کوچک است که از طریق مرورگر در دستگاه مورد استفاده شما قرار می گیرد. این فایل کاملا بی خطر و غیر قابل اجراست و بطور گسترده در 99% از سایت ها استفاده می گردد.
10. سایت اکنو برای افزایش امنیت کاربران و کل سرویس های سایت اطلاعاتی مثل آی پی، نام حوزه اینترنتی، نوع مرورگر، نوع سیستم عامل، زمان و مدت بازدید و ورود و خروج را ثبت می نماید.
اگر لازم می دانید که داده ای از پنل شما از قبیل نام و مشخصات مشتری و خودرو حذف گردد و یا اینکه تمایل دارید که اکانت شما کاملا حذف شود، حتما بایستی از طریق پنل خود اقدام به ارسال تیکت نمایید. پیامک، تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل قابل قبول نمی باشد. ویرایش اطلاعات کاربری و سایر اطلاعات موجود در پنل شما هم صرفا از طریق تیکت و پشتیبانی سایت اکنو قابل انجام است.
11. اکنو تمام سعی خود برای حفظ داده های شما و مشتریان شما را به کار می بندد و تعهد می نماید که به هیچ عنوان اطلاعات شما و یا مشتریانتان را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.
12. اکنو تمام سعی خود را برای استفاده از بهترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری برای بالا نگه داشتن سایت و سرویس های آن انجام میدهد ولی چون برخی از خدمات سایت از جمله سیستم ارسال پیامک و یا مرکز داده میزبان سرورهای سایت اکنو در دست شرکت های ثالث قرار دارد و اکنو کنترلی بر مدیریت و حل و فصل مشکلات آنان ندارد، تعهدی در قبال سرویس های گرفته شده از اشخاص ثالث ندارد و خود ذینفع و مدعی اختلال در کارکرد دیگر شرکت های سرویس دهنده به اکنو می باشد. در عین حال همواره در حال مانیتور، توسعه و بهبود سرویس های سایت هستیم و مطمئن باشد که بیشترین تلاش را برای استفاده از بهترین خدمات دهندگان بکار خواهیم بست و در صورت مشاهده مشکلات حاد، تکرارشونده و غیرعادی نسبت به استفاده از خدمات دیگر شرکت ها اقدام خواهیم نمود.
13. اکنو هیچگونه مسئولیتی در قبال حمله های اینترنتی و یا خرابکاری احتمالی در سایت از سوی افراد ناشناس را بعهده نمی گیرد و البته نسبت به طرح موضوع در مراجع قضایی ذیصلاح اقدام خواهد نمود. بدیهی است که بیشترین و بهترین تلاشمان را برای حفظ و بهبود امنیت سایت و پشتیبان گیری از داده های سایت را انجام خواهیم داد لیکن مسئولیتی در قبال اتفاقات ذکر شده نداریم.
14. سرویس دهی سایت اکنو بر اساس حسن همکاری و نیت بنا شده است و نهایت تلاشمان را برای جلب رضایتمندی کاربران گرامی بکار خواهیم بست.
15. فورس ماژور – هرگونه شرایط و اتفاقاتی اعم از حوادث طبیعی، اجتماعی، بیماری و سایر اتفاقاتی که از حیطه اشراف و کنترل سایت اکنو خارج می باشد و منجر به قطع خدمات سایت بطور موقت و یا دائم گردد از عهده مسئولیت مدیریت سایت اکنو خارج می باشد و اکنو تعهدی در این صورت نسبت به کاربران سایت برای انجام و ادامه خدمات ندارد. مدیریت اکنو نهایت سعی و حسن نیت خود را تا سرحد ممکن برای تامین منافع و حق کاربران انجام خواهد داد ولیکن کلیه مسئولیت های ناشی از این اتفاقات که عرفا، قانونا و منطقا در حیطه مقوله فورس ماژور می گنجند را از خود سلب می نماید.
مشتاق و منتظر نظرات و راهنمایی های شما هستیم.
این مدرک در 15 بند و در تاریخ 14 بهمن 1399 تنظیم گردیده است. تغییرات بعدی احتمالی این مدرک در صفحه اول سایت اعلام خواهد گردید.
نام مدرک: قوانین و شرایط استفاده از سایت اکنو به آدرس https://okno.ir – ویرایش: 1 – تاریخ: 14 بهمن